Bizimle iletişime geçin

Haberler

ANAOKULU ÖĞRENCİLERİ, ÇEVRECİ OLDU

Yayınlanma

Tarih

İlimiz Merkez Kayapınar İlçesi Huzurevleri Anaokulunda ‘Çevre Bilinci Eğitimi’ konulu, geniş katılımlı bir seminer düzenledi. Semineri, Dicle Üniversitesi Eczacılık Fakültesi Öğretim Üyesi ve Çevre Bilincini Geliştirme Derneği yönetim kurulu başkanı Prof. Dr. Hamdi Temel verdi.
Seminere okul idarecileri, öğretmenler, öğrenciler ve kalabalık Topluluk katıldı. Öğrenciler ellerinde ‘çevre kirliliğine hayır’ türevi pankartlarla Prof. Dr. Hamdi Temel’i kapıda karşıladılar. Seminerden önce en küçük öğrencilerden iki kişi Prof. Dr. Hamdi Temel’e çiçek vererek ‘hoş geldiniz’ dediler.

EĞİTİCİ VİDEOLAR EŞLİĞİNDE

Seminerde çevre bilinci nasıl oluşmalı ile ilgili eğitici videolar gösterilerek seminere devam edildi. Minik öğrencilerin anlayabileceği şeklinde çevrenin kirletilememesi, ağaçları kesilmemesi, ormanların yok olmaması, plastik çatal bıçak gibi şeylerin kullanılmaması gerektiği gibi şeyler anlatıldı ve bugün anlatılan şeylerin akşam ailelerine anlatılması gerektiği gibi konular anlatıldı.

Okumaya devam et
Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Haberler

Türkiye ve Avrupa Birliği tarafından finanse edilen şehir eşleştirme hibe programı

Yayınlanma

Tarih

Yazar

Bugün hem sunumumu yaptığım hem de moderatörlüğünü yaptığım Silvan Belediyesince, Silvan Meslek Yüksek Okulu ve Slovenya’nın Krsko Belediyesinin ortağı olduğu, Türkiye ve Avrupa Birliği tarafından finanse edilen şehir eşleştirme hibe programı kapsamında sempozyumda idim. Emeği geçenlere çok teşekkür ederim.
Nesrin Erdoğmuş, Meryem Ömür ve 232 diğer kişi
35 Yorum
Beğen

Yorum Yap
Paylaş

Okumaya devam et

Haberler

Plastik hayatlar ve kanser

Yayınlanma

Tarih

Yazar

′′ Plastik Yaşamlar ve Kanser ′′ konulu projemizin üçüncü çevrimiçi seminerini gerçekleştirdik. Prof. Dr. Dr. Hamdi TEMEL Semineri verdi.
1. Seminere projenin tanıtım videosu ile başladık.
2. Plastikten bahsederken akla gelen kelimelerle bulut kelimesi oluşturmak için ′′ MENTİMETER ′′ uygulamasını kullandık.
3. Sunum esnasında sorulan sorular Prof. tarafından yanıtlanmıştır. Dr. Dr. Hamdi TEMEL.
4. Seminerden öğrendiklerimizi görmek için ′′ QUIZ ′′ uygulamasını kullanarak online sınav uyguladık.
Yarışmanın galibi, Prof. Dr. Dr. Hamdi TEMEL hocamızın ′′ Naylon Aşk Ölür ′′ kitabını takdim etti.
5. Seminer Prof. tarafından verildi. Dr. Dr. Hamdi TEMEL ‘ e teşekkürlerimizi göstermek için projemiz adına teşekkür belgesi hazırlayıp takdim ettik.
6. Seminerimiz dolu dolu ve çok verimli geçti. Her şeyden önce, Prof. Dr. Dr. Hamdi TEMEL ve emeği geçen herkese teşekkür ederiz.

Okumaya devam et

Genel

Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi

Yayınlanma

Tarih

Yazar

Bilimsel proje Hazırlama Eğitimi

Okumaya devam et

Trendler

Prof. Dr. Hamdi Temel © 2020 Tüm hakları saklıdır. Site içerisindeki yazıların izinsiz ve kaynak gösterilmeden paylaşılması yasaktır.

Toplam Ziyaretçi Sayısı